nanny_section_07_2
nanny_section_07_1

Cílem ozdravného pobytu je posilování zdravého vývoje dítěte, jeho vztahu k přírodě a osobní rozvoj. Posláním je zotavit děti, upevnit jejich zdraví, odolnost a fyzickou zdatnost díky pohybu na čerstvém vzduchu. Pobyt v přírodě pomáhá nejen budovat pozitivní vztah k přírodě a jejímu poznávání, získávat nové vědomosti a dovednosti, ale také učí děti samostatnosti, vzájemné ohleduplnosti, spolupráci a životu v kolektivu.

Naše dětské ubytovací zařízení se nachází nedaleko městečka Sedlec-Prčice ve středních Čechách v areálu Monínec. Čistý vzduch, vůně lesa, krásná příroda, nekončící výhledy a spousta zajímavostí v okolí ve spojení s moderním ubytováním a službami, jsou ideální kombinací pro děti a jejich pedagogy.

Ozdravovna Meránek je komfortním zařízení pro předškoláky a žáky 1. stupně základních škol se speciálním zaměřením pro školky a školy v přírodě, lyžařské pobyty a dětské tábory.

V nově zrenovované budově jsou dvě samostatná patra. Na každém z nich je plně vybavená herna, pokoje pro děti s 20 lůžky, sociální zařízení, úložné prostory a zázemí pro pedagogy. Prostory jsou vytápěny podlahovým topením. Kousek přírody jsme přenesli i do interiéru, který je vybaven dřevěným nábytkem. V současné době nepostradatelná Wi-Fi je zdarma jak v samotném objektu, tak i v celém areálu. Pro bezpečnost dětí i dospělých je areál střežen kamerovým systémem.

Jsme jedno z mála zařízení, které nabízí služby nepřetržitě po celý rok. Můžete u nás strávit prodloužený víkend, celý týden, nebo využít třeba jen jednodenní pobyt, a to jakýkoliv den v týdnu. Každé roční období má svá specifika a těm přizpůsobujeme nejen nabídku našich služeb, ale i aktivit dle vašich požadavků. Na jaře to může být poznávání flóry a fauny, v létě koupání, zahradní aktivity na podzim a lyžování v zimě. Kdykoliv můžete využít veškeré služby, které poskytujeme. Postaráme se o stravování a odpočinek dětí a zajistíme jakoukoliv volnočasovou aktivitu, kterou si zvolíte.

Projekt plně odpovídá současným požadavkům, které jsou kladeny na zařízení tohoto typu, a je zkolaudováno v normách platných pro mateřské školy.

Galerie