Firemní mateřská škola

Mateřskou školu Žiraifka jsme uvedli do provozu v roce 2009 a je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. Jedná se o firemní soukromou mateřskou školu s celoročním a celodenním provozem. Navštěvují ji pouze děti zaměstnanců Raiffeisenbank, není tedy určena pro externí klienty. Tato firemní mateřská škola byla zřízena hlavně pro usnadnění návratu matek po mateřské dovolené. Přijímáme děti od 18 měsíců až do předškolního věku. Kapacita je až 120 míst, děti jsou rozdělené v jednotlivých třídách dle věku. O vzdělání dětí se starají kvalitní pedagogové s několikaletou praxí, kteří kladou důraz na individuální a rodinný přístup. Poskytujeme i doplňkové služby, které jsou součástí fungování mateřské školy: anglický jazyk, interní a externí aktivity, návštěvy lékařů 2x ročně, akce dle daných témat (školka v přírodě, celodenní výlet, karneval, mikulášská besídka, vánoční jarmark a jiné zajímavé aktivity). V celém komplexu vytváříme dětem přirozené prostředí, ve kterém se cítí jako doma a zaměřujeme se na přímou komunikaci s rodiči, která je na vysoké úrovni. Celkový systém mateřské školy (mentální a fyzický rozvoj, aktivity a pedagogická výchova), je naše vlastní know how. Praha – Budějovická
services-2_section_01_2
services_section_01_1

Anglická mateřská škola

history_section_01_2
home-1_section_01_1

Mozaika je prémiová mateřská škola, kterou jsme otevřeli v roce 2017 a která navazuje na úspěšné fungování Žiraifky. I tato mateřská škola je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. Je určena pro externí klienty a přijímáme děti již od 15 měsíců. Mateřská škola v rodinné vile s nadstandardním vybavením se nachází v atraktivním prostředí Kunratic, v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností, v blízkosti Krčského lesa a v těsném sousedství Zámeckého parku. Prvořadou a zásadní součástí vzdělávacího programu mateřské školy je dvojjazyčné vzdělávání, tj. výuka anglického jazyka v rozsahu 16 hodin týdně. Neméně důležité jsou i ostatní aktivity, jako jsou pohybová výchova, sauna (suchá i mokrá inhalační), keramika, vaření, jóga a další. Vzhledem k umístění školky, z hlediska čistoty a kvality vzduchu je jejím benefitem především koncept, který se zaměřuje na pohyb dětí venku.
Praha 4 – Kunratice

Dětská skupina

V dětské skupině Zdravíčko pečujeme o děti od 12 měsíců do začátku školní docházky.

Nabízíme flexibilní formu péče o dítě, výhodnou obzvláště z pohledu rodičů, kteří své dítě mohou do skupiny umísťovat jak denně, tak pouze na konkrétní dny v týdnu.

Naše paní učitelky mají pedagogické nebo zdravotnické vzdělání, případně profesní kvalifikaci chůvy. S dětmi pracujeme na základě vypracovaného plánu výchovy a péče, který zaručuje individuální přístup k dětem, k jejich specifickým potřebám a nadstandardní kvalitu péče. 
Monínec

services_section_01_2
services_section_01_1